25 Şubat 2011 Cuma

Ümit Özat'la yollar ayrıldı

Ankaragücü yönetimi, karşılıklı olarak anlaştığı teknik direktör Ümit Özat ile yollarını ayırdı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Ümit Özat ile görüşülerek, Özat'ın sözleşmesinin hafta sonu oynanacak Gençlerbirliği maçı sonrasında karşılıklı olarak sonlandırma kararı alındığı bildirildi.

Ümit Özat'ın kulüpten geçmiş alacak bakiyesi olan ücret dışında herhangi bir tazminat talep etmeksizin Ankaragücü ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak sonlandırmayı kabul ettiğinin kaydedildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Kulübümüze 14 aydır emeği geçen Sayın Ümit Özat'a ve ekibine, kulübümüze olan katkılarından dolayı teşekkür eder, hafta sonu oynayacağımız Gençlerbirliği maçında Ankaragücü taraftarının da kendisini camiamıza yakışır şekilde uğurlayacağından şüphemiz olmadığını belirtir, tüm kamuoyuna sevgi ve saygılarımızı sunarız.''

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil